100-LECIE AGH

100-LECIE AGH

19 października 2019r. w krakowskim Centrum Kongresowym ICE Kraków odbyły się uroczyste obchody 100-lecia Akademii Górniczo-Hutniczej.  

Nasz zespół wraz z ekipą ICE Congress Centre, na zaproszenie Silver FoxProduction pod kierownictwem Kacpra Iskry, podjął się produkcji technicznej tego wyjątkowego wydarzenia.   

Na deskach największej z sal krakowskiego Centrum Kongresowego odbyło się widowisko teatralno-muzyczne pt. „Kids of Evolution” w reżyserii Maćka Sobocińskiego. W spektaklu zostały wykorzystane najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i setki urządzeń wg. projektu Jacka Chojczaka. 

Scenografię spektaklu, zaprojektowaną przez Katarzynę Konkowską,  tworzyła wielofunkcyjna, ruchoma kompozycja złożona z przestrzennych elementów czerpiących inspiracje z nowoczesnej technologii, elementów industrialnych i designu.  

Oprawa muzyczna autorstwa Radzimira Dębskiego stanowiła połączenie różnych form muzycznych oraz muzyki inspirowanej dźwiękami natury i maszyn. W spektaklu wzięli udział profesjonalni aktorzy i tancerze, a także znakomici polscy artyści, jak Leszek Możdżer, Edyta Górniak, L.U.C. wraz z RebelBabel Ensamble, Natalia Kukulska, Kasia Kowalska, Igor Herbut i Kamil Bednarek oraz chór i orkiestra dęta AGH.